RAP God

“Y.R.N.: Tha Album” Migosów przesunięty

migos

Niezbyt miła wiadomość dla wszystkich słuchaczy, którzy oczekiwali na legalny debiut grupy Migos. Według wcześniejszych zapowiedzi krążek “Y.R.N.: Tha Album” miał ukazać się 16 czerwca, jednak dzisiaj zostaliśmy poinformowani, że na materiał będziemy musieli niestety poczekać do 31 lipca.

Wpływ na to ma na pewno fakt, że jeden z członków MigosOffset nadal przebywa w więzieniu i na razie nie wiadomo kiedy je opuści. W grę wchodzą też sprawy związane z biznesem i wydawnictwem. O co konkretnie chodzi? Niezależny wytwórnia, której członkami są OG Maco i właśnie MigosQuality Control nawiązało współpracę z większymi labelami – Motown Music i Capitol Music Group. Niejasne sygnały przekazywał niedawno na Twitterze OG Maco, który informował o podpisaniu przez niego umowy z dużym wydawcą. Wygląda więc na to, że debiuty wszystkich artystów będą sygnowane logotypami trzech przedsiębiorstw.

Oczywiście przypomnę, że oczekiwanie na płytę Migosów będzie osłodzone krążkami takich artystów jak m.in. Lil Durk, A$AP Rocky i Puff Daddy.

Like this Article? Share it!

1 Comment

Leave A Response