RAP God

TOP 10 wschodzących gwiazd sceny z Atlanty

 

Atlanta. Gdy ktoś zapyta Cię, gdzie dziś powstają najgorętsze kawałki, skąd pochodzą najpopularniejsi raperzy, zapewne wymienisz Chicago. Scena z Chiraq w ostatnich miesiącach przeżywa ogromny wzrost popularności. Ale nie byłoby tego nowego stylu raperów z Midwestu, gdyby nie droga która obrali kilkanaście lat temu raperzy ze stolicy południowego stanu Georgia – Atlanty. Potężne cykacze, bangiery o narkotykach czy numery prosto do strip clubów pochodzą właśnie z miasta, gdzie narodził się najsłynniejszy napój świata – Coca Cola.

new-music-migos-x-rich-homie-quan-young-thug-l-eh7yiy(na zdjęciu Migos, Young Thug & Rich Homie Quan)

W ostatnich miesiącach na szczyt wypłynęli tacy zawodnicy jak Rich Homie Quan, Young Thug, czy super trio Migos, którzy aktualnie zaliczają się do najpopularniejszych raperów w biznesie. Ja jednak przybliże Wam, drodzy czytelnicy, postaci znane,
aczkolwiek o wiele mniej. A są to ‘postaci’ z potencjałem, żeby przez kilka najbliższych lat dostarczać nam potężnej dawki dobrej, południowej muzyki. Oczywiście, bez żadnej kolejności. O to moja subiektywna 10tka raperów z Atlanty, którzy zasługują na większy rozgłos i sukces w rapgrze. Gotowi? To zaczynamy!

Like this Article? Share it!

Leave A Response