RAP God

Tede wbija kij w mrowisko

Tydzień temu warszawski raper Tede udzielił ciekawego wywiadu dla 40KiloVinyliTV.

Jacek Graniecki, abstrahując całkowicie od jego muzyki, jest osobą jak na polski rap o bardzo szerokich horyzontach. W wywiadzie w sposób otwarty mówi o tym, że raperzy kreują swój fałszywy wizerunek, piją, ćpają, o tym jak ważne są koneksje, jak funkcjonuje biznes medialny, czy obnaża rozumowanie poznańskiego śpiewaka Kroolika Underwood.

Skupmy się jednak na tym, co miało miejsce kilka dni później. Na zarzuty o kreowanie swojego wizerunku odpowiedział inny reprezentant Poznania, Paluch:

 

paluchbulpaluchbul2

Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że polski rap nie jest centrum naszych zainteresowań. Jednak obserwacja zabawy pt. “jestem najprawdziwszy z najprawdziwszych” sprawia nam bardzo dużo radości. Co ciekawe, w komentarzach na profilu facebookowym Palucha nie zabrakło głosów rozsądku:

I Tede powiedział kurwa prawde. Na niego była nagonka, że robi muzykę dla hajsu a 90% tej sceny robi byle gówno tylko po to, żeby to jak najszybciej sprzedać.

Paluch daj sobie spokój , lubie Cie ale Tede mówi prawdę jak jest i ma wyjebane na wszystkich i za to go lubie i Tede by Cię zjadł i bys już nawet płyty nie wydał więc odpuść. Posłuchajcie wywiad potem komentujcie psychofani bez mózgu.

Pozdro dla tych co piszą ‘jebać ćpunów’ i ładują alko co 2 dni 🙂

Szykujemy więc kolejną paczkę popcornu i zajmujemy się dalej oglądaniem wyścigu o portfele rodziców polskich słuchaczy. Swoją drogą o co chodzi z tym ćpaniem? To w czymś przeszkadza? Chyba tylko Juicy J zna odpowiedź. Wywiad naprawdę warty obejrzenia, enjoy:

 

Like this Article? Share it!

4 komentarze

Leave A Response