RAP God

Ryszard Nowak znów uderza

   

Przewodniczący Komitetu Obrony Przed Sektami, Ryszard Nowak, znany wcześniej między innymi z konfliktu z Peją, tym razem złożył doniesienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez kieleckiego rapera Wojtasa, znanego między innymi z… no właśnie, czego on tak właściwie dokonał?! Propsy panie Ryszardzie, walczmy z sekciarstwem, deprawacją młodzieży i podżeganiem do nienawiści wobec władzy! Zdelegalizować polski rap, chujowi śpiewacy do więzień!

W dniu dzisiejszym, tj. 18.03.2014 r. złożyliśmy doniesienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratura Okręgowego w Kielcach przez rapera Wojtas (Wojciech Schmidt), który:

W utworze w utworze „Czego chcesz” znieważa policję.

Jesienią 2013 r. raper Wojtas (Wojciech Schmidt) nagrał utwór „Czego chcesz”, w którym znieważa policję.

Cytuję:

…Ten pierwszy pies: młody, wyszczekany
Wyglądał jakby był czymś nieźle naćpany,

…Czego chcesz psie, nie mamy o czym gadać
Szukasz głupiego co będziesz się spowiadać
Nic się nie dowiesz, cisza jak makiem,

… Z reguły jest tak że jadą dwa psy
Jeden to ten dobry, drugi to ten zły.

Poszanowanie wobec funkcjonariuszy policji jest niezbędnym warunkiem prawidłowego funkcjonowania organów ścigania, zapewniające im godność i nietykalność, i właściwe realizowanie powierzonych im zadań.

Policjant jest funkcjonariuszem publicznym1, dlatego korzysta ze szczególnej ochrony prawnej przewidzianej przepisami prawa karnego.

Uważamy, że raper Wojtas popełnił przestępstwo z artykułu 226. § 1.

Kodeksu Karnego, który mówi:

„Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Przewodniczący Komitetu

Ryszard Nowak

Like this Article? Share it!

1 Comment

Leave A Response