RAP God

Przed “Hy!£UN35” od Young Thuga dostaniemy mixtape zatytułowany… “Tha Carter V”

young thug

Kto jest obecnie najbardziej hejtowanym raperem na scenie? Kontrowersyjny styl i kontrowersyjne działania marketingowe powodują, że Young Thug ma ogromną rzeszę przeciwników zarówno wśród słuchaczy, jak i kolegów po fachu. Do tych grup na pewno można zaliczyć Lil’ Wayne’a i sporą część jego fanów. Nad okolicznościami towarzyszącymi wydaniu “Barter 6” nie ma się chyba po co po raz kolejny pochylać. Wszyscy ten wątek doskonale znają.

Wydawać by się mogło, że postraszenie Thuggera pozwem o bezprawną chęć wykorzystania klasycznej marki “Carter” stworzonej przez Lil’ Wayne’a nieco ostudzi zapędy młodego rapera. Nic bardziej mylnego #radek_kotarski. Przyznam, że lekko nie dowierzałem, kiedy zobaczyłem, że Young Thug zamierza wydać mixtape przed legalnym albumem “Hy!£UN35” i zatytułować go… “Tha Carter V”. Raper podobno bardzo wczuł się w to, że Weezy nie wydał jeszcze ostatniej części swojej sagi i stwierdził, że zrobi to przed nim. “Barter 6” mimo, że ostatecznie także był określany mianem mixtape’u, to ukazał się w płatnej wersji, więc Thugger miał nieco utrudnioną sprawę z faktycznym oparciem się na marce Lil’ Wayne’a. Przy darmowym wydawnictwie powinno być łatwiej, ale coś czuję, że o tym nadchodzącym mixtapie napiszemy jeszcze nie jeden news.

Z informacji trochę mniej ważnych, ale ciągle całkiem interesujących, to dowiedzieliśmy się także, że Young Thug ma podpisaną umowę z Atlantic Records, więc możemy spodziewać się, że właśnie logo tej wytwórni znajdzie się na pudełku “Hy!£UN35”.

Like this Article? Share it!

Leave A Response