RAP God

Miuosh, PeeRZet i Pyskaty to zawistnicy

Nie milkną echa występu Green Granade‘a w programie Dzień Dobry TVN. Samego przebiegu rozmowy + debilizmów, które wygadywał CNE nie mamy zamiaru opisywać. Wszystko zostało już powiedziane.

Zwróćmy uwagę na kolejno trzy wypowiedzi biednych (mentalnie i materialnie) polskich raperów, którzy postanowili zabrać głos w tej sprawie:

mionsz

No pewnie. Lepsza kolejna płyta o miłości do Katowic, albo inne wypociny dla gimbów z Onarem. Nawet jeżeli starzy mają mieć z tego jakiś sos – to co z tego? Truskulowo-polaczkowy umysł generuje u Miousha zazdrość, że 9-latek może na pół poważnie robić sos na czymś, co zajmuje większość miłoszowego, marnego życia?

 

peerzjeb

Jeżeli Green Grenade byłby jakąkolwiek żenadą, to faza na jego wypociny trwała by tak krótko, jak kariera Bonusa BGC. Tak się jednak nie dzieje. Może lajki są z tego powodu, że to co robi, choć bekowe, jest rokujące? A może Peerzeta boli to, że Xavier na ten moment ma więcej lajków, niż udało mu się uzbierać przez całą jego śmieszną karierę muzyczną?

Od Green Grenade‘a znamy około dziesięciu kawałków, a kim jest w/w jegomość? Nagrywający albumy znane garstce osób i koszący hajs na koncertowaniu po budach w Polsce B? Autorytet jak skurwysyn.

 

Absolutny hit. Wywiesimy sobie te dwa posty na ścianie, oprawione w antyramę. W skrócie:

Nie ma takich jaj! Ja tu jestem raper! I moje kolegi też. Nie będzie jakiś gówniarz o narkotykach se tu beki robił, bo rap, to… eee… coś więcej! Przesłanie, dusza, deskorolka i te sprawy. Nie chcemy tu konkurencji, Wy karaluchy!!!

Całkowicie pomijając już fakt, że Justin Bieber rapuje lepiej, niż niektórzy na naszej wesołej, rapowej scenie.

Niezbadane są umysły tych polskich zacietrzewionych umysłowo truskuli, którym wydaje się, że mają na tej scenie całkowity monopol.

Na zakończenie cytat od PeeRZeta: Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat trzeba będzie zaszyć się w głębokim podziemiu (…).

Pod względem skillsów – właśnie tam jest Wasze miejsce.

Umysłowo natomiast w gimnazjum – przynajmniej mielibyście codzienny kontakt z 90% Waszych odbiorców.

 

 

Like this Article? Share it!

22 komentarze

Leave A Response