RAP God

Martin Shkreli chce wpłacić kaucję za Bobbyego Shmurde

32-letni milioner, Martin Shkreli zasłynął niechlubnie z tego że kupił firmę farmaceutyczną i podniósł cenę leku Daraprim (stosowany przez chorych na AIDS i nowotwory) z 13$ na 750$. Parę dni temu wkurzył cały Świat, wykupując prawa do tajemniczego albumu Wu Tang Clanu ”Once Upon a Time in Shaolin” za jeden milion dolarów. A teraz mówi się że chce uwolnić Bobbyego Shmurde z więzienia.

“Aktualnie trwają rozmowy, aby postarać się uwolnić Bobbyego Shmurde. Zapomnij, czy jest winny, czy nie, ten facet nie powinien siedzieć w więzieniu teraz. To chore. On jest z Brooklynu, ja jestem z Brooklynu. On zasługuje na uczciwy proces. Zasługuje na dobrych prawników. Bobby nie ma dobrych prawników. Jego wytwórnia zostawiła go na lodzie, a ja mam z nimi jutro rano telekonferencję. Ja wyłożę 2 miliony dolarów kaucji, nie ma kurwa żadnego problemu. On nie ucieknie z kraju. Nie zamierzam tu nic stracić. Mam zamiar osiągnąć cel. To jest rzecz nad którą obecnie pracuje.”

Shkreli przyznał również, że uwolnienie Bobbyego nie jest tylko z dobroci serca.

“Jestem fanem i jestem biznesmenem. Słuchaj, jeśli wyjdzie, chcę aby nagrał dla mnie kawałek. Ja po prostu przyjdę i powiem….Nie mam zamiaru tego robić za darmo”

Like this Article? Share it!

Leave A Response