RAP God

Update 08.01: Jeezy aresztowany!

Jeezy do tej pory zawsze sprawiał wrażenie gościa poukładanego, który wie czego chce i jak ma to osiągnąć. Niestety nawet on musiał pewnego dnia pęknąć. Snowman został zatrzymany za bójkę z synem oraz bezprawne przetrzymywanie. Do incydentu doszło we wrześniu 2012 roku. Jak się okazało Jenkins nie wytrzymał napięcia i uderzył swojego syna, po czym rzucił w złości kilka nieprzyjemnych słów, a na sam koniec zamknął swojego pierworodnego i kazał go pilnować ochroniarzom. Na tę chwilę Jeezy dziękuje fanom za wsparcie i składa wyrazy szacunku za dochowanie jego spraw rodzinnych. 

 

No i nie skreślajcie tak szybko Snowmana – dziecka nie pobił, było to prędzej starcie dwóch mężczyzn. Oczywiście zachowania nie propsujemy, ale nie wiemy o co poszło. Będziemy informować na bieżąco.

UPDATE 8.01.

Wiemy już nieco więcej na temat całego zajścia. Źródła powiązane z Jeninsem potwierdzają, że doszło do sprzeczki pomiędzy nim, a jego 17-letnim synem. Przy czym podkreślają, że Jeezy nie uderzył, nie przetrzymywał i nie dusił swojego dziecka, a rzucił w nerwach, “że go zabije”. Wiadomo jak należy traktować słowa pod wpływem emocji. Cały incydent zaczął się od tego, że syn Snowmana zaczął się zachowywać (jak sam to określa Jeezy) jak “punk kid”, a przez to nie pozwolono mu pozostać dłużej w domu Jizzle’a. Jak się okazało między ojcem, a synem stanęła matka, która nie była bez dużej winy w całej tej sytuacji.

 

W każdym razie to nie koniec i wyjaśnienia niedługo powinny być dokładniejsze.

Like this Article? Share it!

Leave A Response