RAP God

DJ Khaled opuszcza szeregi Cash Money

5751771_orig

 

Kilka dni temu do sieci wypłynęła informacja, że szeregi Cash Money Rec opuścił Bow Wow – jak wiemy jest to kolejny artysta po Juvenile, Lil’ Wayne, Tyga i Drake (skończył mu się kontrakt), który odszedł z wytwórni Birdmana. Raper wyjaśniał, że ostatnio ma problemy ze swoją twórczością i zmiana otoczenia może być dobrym bodźcem do zmian – przynajmniej tak brzmi oficjalna wersja.

Niestety, to nie koniec problemów założyciela Rich Gangu – Birdman musiał parę dni temu przełknąć kolejną gorzką pigułkę, gdyż odejście z jego ekipy zapowiedział sam DJ Khaled. Cała sprawa wyszła na jaw w programie The Breakfast Clubw którym założyciel We The Best Music został poproszony o odniesienie się do obecnej sytuacji w Cash Money Rec. DJ Khaled oznajmił, że właściwie to nigdy nie był związany kontraktem z tą wytwórnią, a jego symboliczne odejście odbyło się w sposób polubowny.

Najbardziej przykre jest to, że jedna z najlepszych wytwórni na amerykańskim rynku muzycznym zaczęła się kompletnie sypać. Dziwi mnie to, że Birdman nie próbuje w żaden sposób załagodzić sytuacji, która zaczyna wyglądać coraz gorzej. Pierwotne spekulacje oznajmiały jakoby konflikt w opisywanej wytwórni był chwilowy, ale dziś już chyba możemy być pewni, że ta sprawa to coś o wiele poważniejszego.

Like this Article? Share it!

1 Comment

Leave A Response