RAP God

Crunchy Black zapowiada powrót Three 6 Mafii!

Mix Show Power Summit Presents Warner Bros. Music Showcase - September 30, 2005

Tak, to prawda – jeden z członków Three 6 Mafii, Crunchy Black zapowiedział powrót legendarnego składu! Oczywiście, ktoś powie, że w zasadzie raperzy z Memphis działali cały czas pod szyldem Da Mafia 6ix, i mimo, że DJ-owi Paulowi udało się wówczas ponownie zwerbować Gangsta Boo, Lorda Infamousa, Koopstę Kniccę i wspomnianego Crunchy Blacka, to w składzie tak naprawdę brakowało jednej z dwóch najważniejszych postaci, połowy całego mózgu operacji.

Juicy J reached out to Paul and Paul reached out to me.

Tak powiedział raper w jednym ze swoich ostatnich wywiadów. Informacja bardzo obiecująca, jednak Panowie chyba także mają świadomość, że ogłoszenie zapowiedzi powstającego nowego albumu byłoby zbyt śmiałym posunięciem, więc na początek zamierzają pograć na żywo nieco koncertów, a ich trasa ma rozpocząć się już latem.

A lot of people want to see us three back together doing shows, so we finna do a couple shows and see if it will work out right and then after that then we don’t know how far it might go.

Mam ogromną nadzieję, że koncerty ponownie wzbudzą chemię między kolegami, a w przyszłości przełoży się to na nowy, pełnoprawny materiał studyjny (“Laws Of Power”…?). W końcu ostatni album “Last 2 Walk” z logiem Three 6 Mafii wyszedł w 2008 roku, natomiast wspólnym projektem Crunchy’ego, Paula i Juicy J było “Most Known Unknown” z 2006 roku.

Like this Article? Share it!

Leave A Response