RAP God

A$AP Ferg startuje z własnym labelem, a A$AP Rocky potwierdza datę premiery “A.L.L.A.”

asap rocky asap ferg

Kilka ciekawych informacji zdradzili nam – na temat swoich poczynań – członkowie A$AP Mob. Jak wiadomo, zarówno Ferg jak i Rocky szykują na ten rok swoje solowe albumy, jednak okazuje się, że nie tylko to. Czym się aktualnie zajmują?

A$AP Ferg cały czas zapewnia nas, że album jest już na ukończeniu, że jest zupełnie inny niż “Trap Lord”, a także słychać na nim rozwój rapera. Niestety nie znamy jednak daty premiery, ale w każdym razie będzie to w tym roku. Oprócz kolejnego krążka, raper zapowiedział, że zamierza otworzyć własną wytwórnię. Tu również nie zdradził zbyt wielu szczegółów, jednak ujawnił, że pierwszymi nazwiskami, które zechce wydać to Marty Baller, Crystal Caines i Stelios Phili.

Co u A$AP-a Rocky’ego? Raper przygotowuje się do zbliżającej się wielkimi krokami premiery swojego albumu “At.Long.Last.A$AP”. Mieliśmy już kilka zapowiedzi, które sugerowały, że płyta pojawi się na rynku w maju, jednak teraz możemy być już pewni. Krążek pojawi się już 12 maja.

Jeśli chodzi o pozostałych członków kolektywu A$AP Mob, to dowiedzieliśmy się także, że Rocky zamierza dokończyć i wypuścić na rynek materiał, który zostawił po sobie A$AP Yams, a do tego pozostali członkowie grupy także tworzą swoje projekty, które są już niemal skończone i pojawią się także w tym roku.

Like this Article? Share it!

Leave A Response