RAP God

Za tydzień nowy album DMXa?

600_1420564128_61nvflsjpql_63

DMX zapowiedział nowy album zatytułowany Redemption Of The Beast“, który ukaże się w przyszłym tygodniu.

Krótkie filmiku z Intagramu i nie tylko, wskazywały na to że DMX i Swizz Beatz nagrywają nowy album, ale brak konkretnych informacji doprowadził nas do przekonania że album nie ukażę się w najbliższym czasie. Dzisiaj już wiemy że ósmy studyjny album zostanie wydany za tydzień, 13 Stycznia.

Znamy już okładkę i tracklistę która składa się z 16 numerów, w których gościnnie udzielają się Rampage, Freeway i Jannyce. Nie mamy informacji kto zajął się produkcją, jednak domyślamy się że nad większością bitów pracował Swizz Beatz.

Poniżej pełna tracklista.

01. Spit That Shit
02. Built Like A Bitch
03. On and On
04. Get Up and Try Again
05. Solid Ft. Rampage
06. I’m Gonna Win
07. It’s A Problem
08. It’s Goin’ Down
09. Shout It
10. One More Night
11. 56 Bars
12. Where You Been ft. Freeway
13. Right or Wrong ft. Jannyce
14. Gonna Get Mine
15. We Gonna Make It
16. Love That Bitch ft. Jannyce

Aktualizacja:

Ostatnie wiadomości od Swizz Beatza i przedstawiciela DMXa, wskazują na to, że zapowiedzi albumu Redemption of The Beast nie pochodzą od nich. Swizz podzielił się swoimi przemyśleniami, poprzez Instagram.

1

Poniżej wypowiedz przedstawiciela DMXa – Domenika Nati.

“Rozmawiałem dzisiaj z DMXem, i nie wiedział o wiadomości która zapowiada jego album Redemption of The Beast. Kiedy czytałem mu podaną tracklistę, X powiedział ”to wszystko zostało skradzione”. Ja i DMX, jesteśmy bardzo rozczarowani, że te piosenki mogą być udostępniane bez wiedzy i zezwolenia DMXa. DMX i Swizz Beatz pracują razem nad albumem, a fani powinni szukać rzetelnych informacji na ich oficjalnych kontach społecznościowych.

Like this Article? Share it!

Leave A Response