RAP God

Wspólny projekt trio z Atlanty

Niesamowicie ciekawe rzeczy przed momentem powiedział DJ T.I.’a – DJ MLK. Według jego słów trwają pracę nad projektem, uwaga… wspólnym projektem T.I.’a, Young Jeezyego oraz Rocko ! Współpraca pomiędzy nimi nikogo niby nie dziwi, bo przecież T.I. oraz Jeezy to bardzo bliscy koledzy, którzy wspólny album zapowiadali już w roku 2005, a w późniejszym czasie te głosy pojawiały się jeszcze parę razy. I choć album nigdy nie wyszedł, tak teraz coś się rusza w tej kwestii. Ponadto dwójka gwiazd z Atlanty zaprosiła do współpracy innego świetnego artystę – mniej znanego Rocko. Dużo szczegółów jednak nie znamy, a sam DJ MLK mówi:

“Nie wiem kiedy to wychodzi, ale usłyszcie o tym tutaj pierwsi. T.I., Jeezy Rocko. To będzie album, to będzie ta trójka. Bądźcie czujni”

Na ile to prawda, czy jest to możliwe ? Owszem, na pewno świetne relacje między raperami działają na korzyść, ale czy się uda zmaterializować tak piękny pomysł ? Dla psychofana Tipa Snowmana jakim jestem to wyjątkowa wiadomość, dziś już druga taka, bo przecież i Lil Boosie zapowiedział album. Nie wiadomo na jakiej zasadzie projekt trio będzie działał, czy koniec końców nie stanie się mixtapem DJ MLK, który sklei na niego kawałki trójki raperów, ale niekoniecznie razem, czy jednak będzie to porcja kolejnych wspólnych numerów trzech artystów z Atlanty. Warto czekać, bo być może nadchodzi największa bomba z Atlanty ostatnich lat.

DJ MLK dostarczył również paru informacji na temat nowego albumu T.I.’a – “Paperwork”. 

“To będzie kombinacja albumów “I’m Serious”, “Trap Muzik” oraz “King”. Usłyszycie po trochę z tych klasycznych pozycji”

Tak właśnie chciałbym, aby najnowszy album T.I.’a wyglądał. Jak będzie ? Niedługo się przekonamy. 

Like this Article? Share it!

Leave A Response