RAP God

To Peja sfałszował wybory samorządowe!!!

 

Tego się nie spodziewaliśmy. Jak się okazało, Ryszard A., pseudonim artystyczny Peja, podejrzany jest o czynny udział w fałszowaniu wyników wyborów samorządowych w Wielkopolsce.

Jak donosi nasz anonimowy współpracownik, artyście miałoby zależeć, aby wszelkimi dostępnymi sposobami wydostać z aresztu swojego kolegę Królika Underwood pseudonim funpag, ponieważ Ryszard A. żałuje pieniędzy na wpłacenie kaucji.

Państwowa Komisja Wyborcza, której praca została sparaliżowana przez poznańskiego rapera, kilka dni temu podała się do dymisji. Podobno jeden z jej członków zaraz przed podjęciem dezycji, dostał wiadomość SMS od rapera:

“Wkurzeni, co? :)”

Na czym dokładnie miało polegać wspomniane fałszerstwo?

W dniu wyborów Ryszard zasiadał w komisji w jednej z jeżyckich podstawówek. Po godzinie 20:00 Peja oddał głos na swojego kandydata i wrzucił go do urny. Następnie wszyscy członkowie komisji zabrali się do liczenia głosów.

Uwagę jednego z członków komisji zwrócił fakt, że Ryszard nerwowo zamazuje długopisem jedną z kart wyborczych. Jak tłumaczył, aby w gąszczu kart do głosowania poznać tę którą wrzucił, w lewym dolnym logu namalował logo RPS. Następnie dopisał krzyżyki we wszystkich możliwych miejscach na swojej karcie, a głos zaliczył kandydatowi komitetu Jeżyce Na Rapie.

Kiedy nasz anonimowy informator zwrócił raperowi uwagę,  ten zadzwonił do “swojego informatyka” i kazał mu zablokować serwery Państwowej Komisji Wyborczej.Wychodząc ze szkoły podstawowej, raper pożegnał członków komisji wyborczej okrzykiem FREE KRÓLIK.

Resztę wydarzeń znacie już z mediów. Niesamowity paraliż państwa, który wywowały prywatne interesy poznańskiego rapera. Jak widać lista poszkodowanych przez Ryszarda A. jest o wiele dłuższa niż koncert Tedego i kanał youtube CGM.

Update!!!

Pierwsza rozprawa przeciwko raperowi została wyznaczona pod koniec grudnia, jednak raper ogłosił w serwisie społecznościowym Facebook że nie będzie na niej obecny, ponieważ nie ma czasu i musi iść na spacer z córką.

Ryszard ma w poważaniu dosłownie wszystko – państwo Polskie, swoich fanów, dziennikarzy muzycznych. Kto powstrzyma rozpędzonego poznaniaka?

Like this Article? Share it!

10 komentarzy

 1. Kartak 3 grudnia 2014 at 16:26

  Dopeman?

 2. Bekator 3 grudnia 2014 at 20:53

  Wiesz co się liczy??
  Szacunek ludzi z Prawicy

 3. Spartak Moskau 4 grudnia 2014 at 12:51

  Peja pociąga za sznurki w tym kraju, otwórzcie oczy, illuminati istnieją !

 4. Gdynia 4 grudnia 2014 at 18:42

  ŚCIEMA , po co takie bzdury wymyślają !! ! :/

  • Maciek 4 grudnia 2014 at 22:04

   Jaka ściema? Było o tym w wiadomościach dzisiaj ://

 5. Fan right§ 4 grudnia 2014 at 22:05

  Beka kurwa z debila co to napisal 😀 aż mi sie stary zesrał do mordy jak to czytałem haha 😀

 6. yyyy... 5 grudnia 2014 at 15:33

  Głogów

 7. paluch 5 grudnia 2014 at 17:00

  peja mógłby niezłego bigosu zrobić za to wam , ale on pewnie się z tg śmieje , o ile to zobaczył

 8. Prorok Prawdy 5 grudnia 2014 at 18:34

  Zapomnieliście tylko o jednym szkopule, Peja nie żyje

 9. alex 29 czerwca 2016 at 10:25

  SLU nie znaczy szacunek ludzi ulicy a saint louis university owszem każdy ma swoje poglądy peja=illuminati płacą kase dają ogromne możliwości artyście by śpiewał robił co mu karzą

Leave A Response