RAP God

Polscy raperzy strollowani

Wszyscy zapewne słyszeli już o bekowej akcji ekipy z HSNZ, której pierwszą ofiarą był kałen eminem. Za wackiem z prosto, polecieli kolejni raperzy, jak tede, płaczupłacz, boombap, paktofocznika, rip, kałenem i wielu innych.

fbtrolling

BOOMBAP

rps

ford focus

fokus

KRULIK

krulik

KLEJO

MAŁOLAT

KOLDI

ERDO

 

Za nami już pierwsze bule odbytu polskich raperów, jako pierwszy popłakał się zeus macklemore:

Gratuluję wszystkim zgłaszającym ten profil jako stronę o Macklemore. Kolejny raz internet potwierdza tezę Stanisława Lema, że świat pełen jest idiotów.

– Od siebie dodam tylko taką refleksję, która chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, nie zrodziła się niestety pod wpływem tego kretynizmu z Macklemore’m a mianowicie: pośmiać się zawsze jest spoko ale generalnie, na naszych oczach rośnie pokolenie debili, bezmózgów, ludzi bez honoru, zdrajców, donosicieli, prowokatorów, typów, którzy nie mają do niczego szacunku i nie potrafią sami myśleć a jak ktoś zrobi z tego akcję na facebooku – zjedzą własne gówno. Trolle tak naprawdę trollujący najbardziej swoje własne życia. Gratuluję raz jeszcze. $WAG.

Oczywiście dołączamy się do gratulacji.

W dalszym ciągu będziemy śledzić ową inicjatywę, i informować was na bieżąco o całej akcji.

HIP HOP IS ALIVE!

UPDATE:

Raper Zeus Macklemore w dalszym ciągu spina dupę i wylewa żale na fejsie, tym razem opisał w pięciu podpunktach stereotypowego hejtera. O to wpis z jego profilu:

odcinek 01

CYKL – “Jestem hejterem ale ze mnie śmiać się nie można”

Działo się to wielokrotnie i zawsze pozostawało bez śladu więc postanowiłem zrobić printscreen Schemat jest zawsze ten sam:

1. hejter obraża / wyśmiewa,
2. hejter dostaje ripostę słowną / zostaje skrytykowany / wklejone zostaje jego publiczne zdjęcie z profilu, które obśmiane zostaje przez ludzi (hejter nie jest przeze mnie obrażany, nie uwłaczam mu itd),
3. hejter, który zazwyczaj radzi “nie spinać się”, poleca “maść na ból dupy” itd nie potrafi znieść nawet najdelikatniejszej krytyki wystosowanej wobec swojej osoby,
4. hejter kasuje swój komentarz a co za tym idzie – komentarze odnoszące się do jego wypowiedzi,
5. po “przegranej” hejtera nie ma śladu i wydaje mu się, że wyszedł z twarzą z sytuacji.

Koniec z tym

Widać że w Zeus Macklemore bardzo odczuł trolling internetowy dla beki i jak to przystało na rapera z polskiej sceny chciałby dostawać tylko propsy za swoje smutne i marne kawałki.

 

 

Like this Article? Share it!

Leave A Response