RAP God

Pieniądze potrafią zdziałać cuda !

Z dość dużą częstotliwością na zagranicznych serwisach pojawiają się informacje na temat zakończenia beefu pomiędzy Jeezym, Rossem. W ostatnim czasie wielokrotnie T.I. się pojawiał w newsach traktujących o tej sprawie – my również pisaliśmy już o tym, ale teraz sam Tip wypowiedział się na temat nieco obszerniej.

“Nie chcę mówić, że zakończyłem ich konflikt mając ich razem w studio. Chcę tylko powiedzieć, że porozmawiałem z jednym z najbliższych mi partnerów w grze – Young Jeezym i powiedziałem mu, że zrobiliśmy z tym tak wiele, jak mogliśmy. Zaszło to tak daleko, jak miało zajść. Nie da się z tym zrobić już nic więcej. Jeżeli już nie mamy o czym mówić, to znaczy, że tego nie ma, to gówno już nie wróci. Róbmy więc to co robimy – kasę. Wojna kosztuje.

Na sam koniec dodał:

Jeezy nie jest gościem, któremu możesz mówić co ma robić, ale jeśli potrafisz mu przedstawić rzeczowe argumenty, które mają więcej sensu niż dotychczasowe, to są one także logiczne dla niego. Myślę, że z Rossem było podobnie.”

Pokój za pieniądze ? Tak to trochę wygląda, bo nie ma co ukrywać, że każdy z tej trójki raperów jest skupiony na robieniu ogromnych pieniędzy. Z drugiej strony – przecież Rozay Jeezy zanim zaczęli się różnić w niektórych kwestiach byli naprawdę dobrymi ziomkami, więc coś z tej przyjaźni zostało. Dzięki temu jest szansa na trwałe zakończenie ich sporu.

Tutaj rozmowa

http://www.mtv.com/videos/news/1003184/ti-reveals-how-he-got-jeezy-and-rick-ross-to-end-beef.jhtml

I na koniec remix z udziałem całej trójki do jednego z najlepszych numerów Rocko, który niedawno wypuścił materiał zapowiadany kilka lat.

Like this Article? Share it!

Leave A Response