RAP God

Parę mixtejpowych premier!

Przeróżne święta w USA to zwykle jest czas, w którym raperzy puszczają dużo nowych materiałów. Akurat w tym tygodniu za oceanem jankesi obchodzą jedno z najważniejszych swoich świąt – Dziękczynienia, a zaraz po nim “Black Friday”. Nic więc dziwnego, że na ten okres nowe taśmy dali m.in. Webbie, Rocko czy  Big Gipp. Poniżej mała rozkładówka jak się to prezentuję w praniu + linki do pobrania!

Webbie, wieloletni partner Lil’ Boosiego puścił po roku przerwy tejp pt. “Money Good”. Na featach m.in. młoda wokalistka Wankaego, czy nie żyjący już niestety Lil’ Phat. Samego Badazza ostatecznie zabrakło, ale z pewnością z Websterem nagra jeszcze nie jeden numer. Download z DatPiffa.

Jeden z najbardziej niedocenionych raperów z Atlanty, autor takich hitów jak “Umma Do Me” czy “U.O.E.N.O.”, Rocko, z kolejnym (zaledwie po miesiącu od ostatniego!) mikstejpem w swojej karierze. Nazywa się on “FOOD” i nie zawiera żadnych featuringów. Bity na ten materiał dostarczyli m.in. Sonny Digital, Zaytoven czy TM88. Możecie sobie ściągnąć ten album z LiveMixtapes.

Big Gipp to może nie jest super znana ksywka, ale fani brzmień a’la UGK czy OutKast z pewnością będą kojarzyć tego rapera. Pochodzi z ATL i jest 1/2 duetu Ali & Gipp, który w 2007 roku wydał całkiem zacny debiut. Ale oprócz tego jest również jednym z członków legendarnego Goodie Mob. “Mr. Get Down”, bo tak nazywa się mikstaśma którą puścił z okazji Thanksgiving, to 18 kawałków z featami od takich ludzi jak Trinidad Jame$, Scotty ATL, 2 Chainz czy Bruno Mars. Możecie ją sobie pobrać tutaj.

Również kolejny reprezentant Georgii, najbardziej znany ze wszystkich wymienionych – B.o.B, postanowił dać coś dla swoich fanów. Pan Ray Bands wypuścił 8 kawałkową EP’kę “New Black”, ale po trackliście wygląda na to, że nowych numerów na niej raczej nie usłyszymy.. Mimo to i tak warto pobrać i odświeżyć sobie troszkę jednego z najfajniejszych raperów w grze.

Te parę premier to nie wszystko, jeszcze dziś ukażą się m.im. materiały od A$AP Ferga, Young Chrisa, Timbalanda czy boysbandu R&B The Neighbourhood. Najprawdopodobniej również Skippa Da Flippa z QC Tha Label wyda również dziś swój debiutancki tejp, więc zdecydowanie jest na co czekać.

I jak tu nie kochać amerykańskich świąt?!

Like this Article? Share it!

Leave A Response