RAP God

Nowy album Kanye Westa coraz bliżej?

Kanye West

Niektóre amerykańskie portale donoszą, że w czwartek, Kanye West przebywał w siedzibie Def Jamu, gdzie zaprezentował swój materiał, który ma znaleźć się na jego nowym albumie. Na instagramie, pojawiło się także zdjęcie rapera wraz z Kim Kardashian, którzy po całym odsłuchu opuszczali wytwórnię.

Niedawno informowaliśmy Was także, że już wkrótce ukaże się numer, gdzie gościnnie pojawią się Ty Dolla $ign, Rihanna i Paul McCartney. Ponadto spekuluje się, że na nowym albumie szefa G.O.O.D. Music pojawi się kawałek z The Weeknd i Drake’m. Na ile takie kolabo jest prawdopodobne? Niektóre źródła podają, że The Weeknd przebywał wspólnie z Kanye Westem w studio jeszcze podczas sesji nagraniowych do poprzedniej płyty rapera – “Yeezus”, jednak ich wspólny numer odpadł finalnie przy selekcji przeprowadzonej przez Ricka Rubina. Co do Drake’a, to miał on swoją zwrotkę w pierwszych wersjach singla “All Of The Lights” z płyty “My Beautiful Dark Twisted Fantasy”, a do tego po jednym z koncertów Kanye w Toronto, w ramach trasy koncertowej “Yeezusa”, obaj Panowie spotkali się w studio.

Skoro już nawiązałem do poprzedniej płyty Westa, to pewnie pamiętacie, że na trackliście pojawił się kawałek “Bound 2”. Wiele osób zastanawiało się dlaczego Kanye pokazał światu drugą część utworu, nie udostępniając pierwszej. “Bound” jak najbardziej powstało, a gościnnie w tym numerze udzielił się nawet Tyler, The Creator.

Like this Article? Share it!

Leave A Response