RAP God

Migos zapowiadają album na wiosnę

“Nasz album powinien ukazać się na wiosnę 2015” – powiedział Offset (Migos)

Migos są na pierwszym planie w dokumencie przygotowanym przez portal Vice, który przyjrzy się bliżej rap scenie w Atlancie. Pierwsza część już 13 Stycznia.

Wraz z reprezentantami Rich Gangu – Rich Homie Quan & Young Thug, szybko rapujące trio z Atlanty, utworzyli tak zwaną “Nową Atlantę” (New Atlanta).

W niedawnym wywiadzie dla Vulture, Migos wyjaśnili mimo że ich odpowiedniki są w rożnych obszarach Atlanty, ale to oni dali świeże tchnienie rap scenie w ATL.

“Bierzemy spaghetti, umieszczamy je w misce, mieszamy je razem i tak powstaje nowa Atlanta. Quan i Thug pochodzą z zupełnie innej części miasta. Mają miasto, mają bloki, ale na północnej stronie, skąd my jesteśmy, musisz dostać się do auta i jedziemy razem. Skręcamy na przedmieścia” – powiedział Quavo.

W zeszłym roku, Migos i Rich Gang zderzyli się we wspólnym numerze New Atlanta. Do tej kolaboracji doprowadził weteran z ATL – Jermaine Dupri, który odnowił wersję swojego hitu z 2002 roku.

W ubiegłym roku, trio z ATL wydało dwa mixtejpy – No Label 2, Rich Nigga Timeline, a na ten rok mają inne plany.

“Nasz album powinien ukazać się na wiosnę 2015” – twierdzi Offset.

Na szczegóły dotyczące tego projektu trzeba jeszcze poczekać.

Migos komentują również rzekomy beef między nimi, a ekipa GBE.

To był fałszywy internetowy beef.” – mówi Offset

“Byliśmy w LA, szefowie wykonali swoje telefony, spotkaliśmy się i załatwiliśmy to jak na szefów przystało. Obecnie jesteśmy w dobrych stosunkach. Idziemy do przodu i robimy pieniądze.” – kończy Quavo.

Migos

 

Like this Article? Share it!

Leave A Response