RAP God

Lil’ Wayne walczy z Birdmanem, a Tyga pozwany przez managera

lil wayne tyga

Ogromna “burza” w Cash Money trwa nadal. “Tha Carter V” Lil’ Wayne’a nadal nie ujrzał światła dziennego i w związku z tym raper domaga się od Birdmana 8 milionów dolarów i zwolnienia go z kontraktu. Cała kwota ma być pokryciem zaliczki za album Weezy’ego, która rzekomo nie została opłacona. Ponadto zarzuca szefowi Cash Money, że narusza on warunki umowy poprzez ciągłe opóźnianie premiery wydawnictwa.

Przyznaję, że nadal nie dowierzam w całą tę sytuację i po cichu liczę, że mamy do czynienia z największą prowokacją w historii rapu.

Inny zawodnik Cash Money, Tyga, także nie rozwiązał swoich problemów z wytwórnią. Nie dość, że po raz kolejny – podobnie jak w przypadku “Tha Carter V” – zmuszony był przełożyć premierę swojej płyty “The Gold Album: 18th Dynasty” to został pozwany przez swój były zespół managerski – C&J Management. Zespół ten, domaga się od rapera 4 milionów dolarów. Tyga rozstał się z C&J w 2013 roku, jednak okazuje się, że zrobił to nie do końca legalnie. Nie wiadomo jak potoczą się obie sprawy, jednak na pewno będziemy informować Was o ich przebiegu na bieżąco.

Like this Article? Share it!

Leave A Response