RAP God

Lil Boosie opowiada o nowym albumie

Po opuszczeniu więzienia w tym roku Lil Boosie dość często był gościem newsów. Wielokrotnie w nich można było przeczytać, że ma ogromną ilość niewydanej muzyki. Dziś główna twarz Trill Ent. potwierdził, że ma zamiar w tym roku wydać album (z innego newsa można wyczytać, że planowane są podobno nawet dwa krążki na 2014).

To będzie klasyk. Nie chce bawić się w wydawanie ogromnej ilości mixtapów. Tak tego robić nie będę. Chce od razu uderzyć jak najmocniej.”

Projekt nie ma tytułu, ale sam Boosie twierdzi, że ma ponad… 1000 kawałków !

Ponadto są już potwierdzeni goście. Wśród zaproszonych raperów usłyszymy – Young Jeezyego, T.I.’a oraz 2 Chainza, a to pewnie jeszcze nie wszyscy. W ostatnim czasie Lil Boosie spotkał się w studio z Young Buckiem, więc wielce prawdopodobne, że kolejna legenda dla południowego rapu znajdzie się na projekcie.

Jestem w studio każdej nocy, całą noc. Mam już ukończone 35% albumu i ciągle pracuję. Każdego dnia, każdej nocy, od piątej do piątej. Tak to właśnie wygląda. Wysłałem T.I.’owi kawałek zeszłej nocy, wysłałem kawałek 2 Chainz’owi. Są na albumie. Zaprosiliśmy również Justina Biebera.

 

Album podobno jest bliski zamknięciu. Sample są czyszczone, gościnne zwrotki w trakcie dogrywania. Nam pozostaje czekać, bo jeżeli to wyjdzie w tym roku, to mamy absolutnego kandydata do czołówki 2014 roku, a znając zapał, głód muzyki samego autora, to możemy pozwolić sobie zaufać “skrzatowi”. Szczególna też gratka dla fanów ortodoksyjnego już południa, bo jedna z głównych twarzy wydaje się konsekwentnie zapraszać innych weteranów południowej sceny.

Like this Article? Share it!

1 Comment

Leave A Response