RAP God

Kilka informacji od Rich Homie Quana

rich-homie-quan-press-2013-650b

Rich Homie Quan to niewątpliwie jedna z najgorętszych ksywek wśród raperów młodego pokolenia w Stanach. Raper do spółki z innym, równie mocnym freshmanem – Young Thugiem – wstąpili jakiś czas temu w szeregi Cash Money. No właśnie, Cash Money, czyli wytwórni, z którą ostatnio kilku czołowych reprezentantów miało niemałe problemy. Wszelkie trudności zdają się jednak omijać obu Panów, przez co mogą w spokoju skupić się na dostarczaniu nowej muzyki i budowaniu swojej pozycji w biznesie. Przypomnijmy, że pracują oni wspólnie nad drugą częścią mixtape’u pod szyldem Rich Gang“Tha Tour: Part 2”.

Wracając już do samego Rich Homie Quana, to pracuje on także nad swoim solowym albumem, który ma ukazać się w tym roku. Co o nim wiemy? W sieci pojawił się nowy, krótki wywiad z jego udziałem, jednak możemy dowiedzieć się z niego kilku nowych rzeczy.

Raper ma już za sobą nagrywki z największymi nazwiskami z wytwórni. Zdążył już pracować z Nicki Minaj, Tygą i Drakiem. Jeśli chodzi o tego ostatniego, to zapowiedział, że pojawi się on gościnnie na jego albumie. Wspomniał, że Drake zaprosił go do swojego domu i wspólnie stworzyli nie jeden, a 2 – 3 utwory.

Jeśli chodzi o Lil’ Wayne’a to Rich Homie Quan także z nim nagrał. Pojawi się on gościnnie w remixie kawałka “Grindin'”. Sam numer ma się wkrótce ukazać.

Przy okazji padło także pytanie o konflikt Birdmana i Lil’ Wayne’a – raper odpowiedział jedynie, że to sprawa pomiędzy nimi dwoma.

Poniżej link do oryginalnej rozmowy z raperem.

Like this Article? Share it!

Leave A Response