RAP God

Kilka informacji o płycie Ty Dolla $ign

Ty-Dolla-Sign

“Beach House EP” to jeden z najlepszych materiałów 2014 roku, który sprawił, że Ty Dolla $ign bardzo szybko wspiął się w mainstreamowej hierarchii. Pozwoliło mu to m.in. na udzielanie się w utworach wielu topowych postaci ze sceny. Nic więc dziwnego, że zapowiedziany solowy album “Free TC” jest jednym z najbardziej oczekiwanych materiałów przyszłego roku.

Oprócz singla “Stand For” – do tej pory – wiedzieliśmy, że tytuł albumu ma związek z bratem rapera, który przebywa aktualnie w więzieniu. Ku uciesze wielu fanów, Ty$ w jednym z ostatnich wywiadów podzielił się kilkoma informacjami dotyczącymi wydawnictwa.

Głównym singlem promującym płytę ma być właśnie “Stand For”. Premiera albumu na chwilę obecną przewidziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a bardziej konkretnie na przełom marca i kwietnia. Artysta zdradził też kilka ksywek, które pojawią się na trackliście, a mianowicie chodzi o R. Kelly’ego, Jagged Edge, YG, Wiz Khalifę i Kendricka Lamara. Zapewnił też, że “Free TC” będzie “największym albumem 2015 roku”. Czekacie?

Like this Article? Share it!

Leave A Response