RAP God

KęKę wita nowy rok

KęKę Radom to dość osobliwa postać w środowisku hiphopowym. Zasłynął około rok temu, kiedy 2-tygodniowy urlop spędził na dodawaniu wpisów na Facebooku… będąc najebanym. Masa literówek, życiowych przemyśleń, prawd, głupot, klipów, obrazków, wszystkiego. W tym roku forma może i nie ta sama, ale aktywność radomskiego rapera jest warta odnotowania:

 

8

 

7

 

6

 

5

 

4

 

3

 

2

 

1

 

Jako raper nie jest w kręgu naszych zainteresowań, ale flaszkę byśmy z nim obalili. Klasyk powiada nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu.

Polskim raperom brakuje głównie luzu. Oczywiście, poza skillsami…

Like this Article? Share it!

3 komentarze

  1. Chevy 3 stycznia 2014 at 23:24

    Same alkoholiki :v

  2. L'OR NOIR 6 stycznia 2014 at 22:20

    Czemu o jakiś polaczkach? Oni nawet śmieszni nie są. Jak ma być coś takiego to polecam zmienić założenie strony bo myślę że to nijak ma się do tego co tu wstawiane, a krucjata “niuskul” vs. truskul to już do działu “Beka” nie pasuje bo to żałosne po prostu. No offence, ale te wywody to chyba nikogo za bardzo.

  3. Maciek 7 stycznia 2014 at 01:55

    Po pierwsze nie jakiś, tylko jakichś. Po drugie, czym więcej takich wpisów, tym więcej będzie o polaczkach. Po trzecie, polecam wrócić na popkillera aka promujemy swoich kolegów czy inny swag jak skurwysyn. No offence, ale te wywody to chyba nikogo za bardzo.

Leave A Response