RAP God

Ice Cube rozmawia na temat filmu o N.W.A. “Straight Outta Compton”

W rozmowie z MTV raper zdradził kilka informacji na temat filmu który ma powstać na temat legendarnej grupy N.W.A. której sam był pierwotnie członkiem.
Jak sam Cube mówi chcą tym filmem opowiedzieć historię “jednej z najniebezpieczniejszych grup hip-hop’owych”, wszelkie aspekty ich życia w tamtych czasach o których ludzie nie zdawali sobie nawet sprawy.
Scenariusz filmu jest już gotowy a kasting rusza 8 stycznia czyli dzisiaj.
Ice Cube zapytany o to czy w jego postać w filmie zagra jego syn odparł, że byłby z tego powodu bardzo dumny ale mimo wszystko będą szukać najlepszego aktora który odzwierciedli tę rolę i na pewno nie będzie to nikt znany.
Straight Outta Compton będzie gratką dla niejednego fana muzyki dlatego jak zwykle pozostaje nam czekać na uchylenie rąbka dalszych informacji na temat tego projektu.
Przypomnijmy, że w skład N.W.A. wchodził Ice Cube, Dr. Dre, Easy-E, Mc Ren, Dj Yella, The D.O.C. oraz Arabian Prince. Po wydaniu w 1988 roku płyty “Straight Outta Compton” z grupy odszedł Ice Cube, Arabian Prince oraz The D.O.C. Był to początek również jednego z największych beef’ów który wybuchł pomiędzy Ice Cubem a pozostałymi członkami N.W.A.

Like this Article? Share it!

Leave A Response