RAP God

GRUDZIEŃ: Da Mafia 6ix – Where’s Da Bud?

Z tym miesiącem mieliśmy mały problem. Początkowo miało to być “Drunk In Love” Ms. Carter ale nieszczęśliwy splot wydarzeń, a mianowicie śmierć Lorda Infamousa przechyliła szalę na stronę raperów z Memphis. Mowa o Da Mafii 6ix, czyli dawnej Three 6 Mafii (bez Juicy J’a) i utworze pt. „Where’s Da Bud”. Jest to remake jednego z najbardziej znanych klasyków tego składu, którego oryginalna wersja ukazała się w 1993 roku – czasie kiedy to dystrybucja rapu opierała się na sprzedawaniu trzeszczących kaset na ulicy z bagażników samochodowych. Sukces odświeżonego numeru dowodzi więc o jego ponadczasowości. Warto dodać, że Lord Infamousa który jest główną gwiazdą kawałka, poza samą Mafią wspierają gościnnym występem na klipie jego przyjaciele a zarazem legendy rapowego środowiska Memphis – La Chat i Kingpin Skinny Pimp. Niesłychanie przykro nam zauważyć, że jest to ostatni klip w którym będziemy mogli zobaczyć Lorda Infamousa.

Tak to wygląda z naszej strony, zapewne powinno znaleźć się tutaj o wiele więcej utworów i zapewne zrobilibyśmy, to ale założenia były inne. A według Was co było murowanym hitem 2013 roku i czego brakuje w naszym zestawieniu?

WRÓĆ

Like this Article? Share it!

4 komentarze

 1. Mundek 31 grudnia 2013 at 10:37

  a rozumiem że Eminem jest taki słaby że nie doczekał się tutaj wpisu ? Ok dziwne

 2. BigBaws 31 grudnia 2013 at 14:30

  Mundek jakbys kurwa zgadl

 3. Thunderon 5 stycznia 2014 at 20:19

  Ali Bomaye

 4. Michał 5 stycznia 2014 at 22:01

  Nowy album Eminema na tle tego co zostało wydane w tym roku a przede wszystkim na tle jego całej twórczości wypada blado, nie oszukujmy się. Kilka numerów to nie cały album.

Leave A Response