RAP God

Dope D.O.D. – nowa płyta już 14 kwietnia!

Już 14 kwietnia na rynku ukaże się Master Xploder, nowy album najbardziej znanego holenderskiego składu rapowego – Dope D.O.D.

Master Xploder to trzeci długogrający album holenderskiej grupy Dope D.O.D, którą tworzy trzech mc’s – Dopey Rotten, Skits Vicious oraz Jay Reaper. Zespół ten to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, najbardziej znana europejska, rapowa grupa wraca z nowym wydawnictwem – Master Xploder to zbiór mocnych wersów na jeszcze mocniejszych podkładach. Nowy wymiar hardcore’owego rapu – klasyczny styl i europejskie, elektroniczne brzmienie tworzą wybuchową mieszankę.

Jest to pierwsze wydawnictwo holenderskich raperów, które będzie dystrybuowane również w Polsce, zakupić je będzie można w sieci salonów Empik, jak i większości dobrych sklepów muzycznych.
Album promują do tej pory trzy single:
Tracklista albumu Master Xploder:

1. Resurrection
2. Gutta

3. Ridiculous

4. Desperados ft. Simon Roofless

5. Master Xploder ft. Teddy Killerz

6. Moonshine  ft. Orifice Vulgatron

7. Barbwire / I Spy

8. Mindblowing

9. Square One

10. Otherside

Like this Article? Share it!

Leave A Response