RAP God

DJ Mustard pozwany przez przyjaciela z dzieciństwa!

dj-mustard-2013-650-430-a

DJ Mustard to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów w Stanach. Dzięki wyprodukowanym przez niego singlom na listach przebojów zamieszali tacy raperzy jak Kid Ink czy YG. Niestety, jak to często bywa, wraz z sukcesami, kobietami i pieniędzmi pojawiają się też nowe problemy.

Niejaki Mike Free – który podaje się za przyjaciela Musztardy z dzieciństwa – twierdzi, że to on odpowiada za napisanie, skomponowanie i wyprodukowanie Rack City Tygi. Tłumaczy, że on i DJ Mustard dzielili się pracą przy utworach – Mike posiadał pomysły na utwory, natomiast reprezentant Roc Nation miał niezbędne kontakty, które miały umożliwić dostanie się do ludzi z branży.

Free zarzuca również, że pracował także nad My Nigga YG, I’m Different 2 Chainza, Don’t Tell Em Jeremiha, Party Ain’t A Party Jamie Foxxa, czy I Don’t Fuck With You Big Seana.

Co ciekawe – jeśli chodzi o utwór Big Seana – DJ Mustard w jednym z wywiadów przyznał, że współproducentami tego numeru są KeY Wane i Kanye West, jednak nie wspominał nic o Mike Free.

“Przyjaciel” Musztardy domaga się tantiemów za utwory, w których tworzeniu brał udział, a także umieszczenia jego nazwiska w gronie producentów.

Like this Article? Share it!

1 Comment

  1. punchline 4 grudnia 2014 at 03:00

    Do takich produkcji wolałbym się nie przyznawać.

Leave A Response