RAP God

Bobby Shmurda aresztowany

W Środę rano Bobby Shmurda i inni członkowie ekipy GS9 zostali aresztowani w Nowym Jorku w ramach długotrwałego dochodzenia w sprawię narkotyków, która była prowadzona przez NYPD i siły specjalne Brooklyn.  Podczas aresztowania w Quad City Studio znaleziono również liczne zasoby broni.

Shmurda został już trzeci raz aresztowany w tym roku. Urodziny w Ackquille Pollard, raper pierwszy raz został aresztowany w Czerwcu za posiadanie broni. Kolejny raz został aresztowany w Październiku za posiadanie marihuany.

W Listopadzie Shmurda wydał swoją pierwszą EPkę, Shmurda She Wrote, na której znalazły się dwa hity: Hot Nigga & Bobby Bitch. Materiał został wydany przez Epic Records.

Prezes wytwórni Epic Records – Sha Money XL komentuję całą sprawę następująco:

“Trzymali mnie do momentu aż przeszukali całe studio, następnie puścili mnie wolno. Popisałem te dzieci aby pokazać im lepszą drogę w życiu, a nie po to by 40 policjantów wjeżdżało do mojego studia i celowało we mnie bronią podczas gdy wykonuje swoją pracę. Nie wiesz jakie to uczucie gdy jako jeden z niewielu czarnuch, daje szansę młodym raperom z ulicy aby zmienili swoje życie na lepsze”.

Wczoraj została ustalona kaucji za Bobbyego, która wynosi 2 miliony dolarów.

Raperowi zostały postawione zarzuty: spisek w celu popełnienia morderstwa, napaść pierwszego stopnia, posiadanie broni, sprzedaż i posiadanie narkotyków i dwa inne zarzuty.

Za zarzuty o morderstwo grozi mu do 25 lat, natomiast zarzuty o posiadanie broni do 15 lat pozbawienia wolności.

Adwokat Smurdy poinformował że Epic Records wpłaci kaucję.

1

2

3

4

5

6

 

Like this Article? Share it!

Leave A Response