RAP God

ASAP Ferg o produkcji ”Always Strive And Prosper”

asap-ferg-adidas-skateboarding-art-basel-5

Premiera drugiego albumu ASAP Ferga planowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Dzisiaj dowiedzieliśmy się kto między innymi znajdzie się na ”Always Strive And Prosper.”

“Przy tym albumie pracowałem prawdopodobnie z każdym producentem o jakim mógłbyś pomyśleć. Zaczynając od Pharrella, pojechałem do Noaha ”40” Shebiba. Pracowałem z jednym z jego producentów (Hagler Tyrant) który ma niesamowity numer ze mną, Chrisem Brownem i Ty Dolla Signem. Mam szalony numer z DJ Mustardem i Stelios [Phili], którzy współpracowali razem. Pracowałem też ze Swizz Beatzem, który był jednym z pierwszych ludzi z którymi pracowałem. Jego energia jest szalona.”

Pomimo różnych producentów na płycie, Ferg jest przekonany że projekt będzie spójny. Poprosił on o pomoc DJ Khaila który ma ogarnąć to wszystko razem.

“DJ Khail jest jakby typem przewodniczącego. Dlatego pracowałem z Khailem blisko aby ogarnąć cały projekt wspólnie. On wniósł orkiestrę, śpiewaków operowych, skrzypków po to aby stworzyć prawdziwy musical.”

Na albumie znajdzie się również Clams Casino, a na początku Stycznia do sieci trafi numer New Levels, w którym gościnnie udzieli się Future.

Poniżej cały wywiad z Fergiem dla MTV News.

Like this Article? Share it!

Leave A Response