RAP God

Artysta głodny, to artysta płodny? Trzy nowe projekty od Drake’a zapowiedziane

2 sierpnia 2016 News Możliwość komentowania Artysta głodny, to artysta płodny? Trzy nowe projekty od Drake’a zapowiedziane została wyłączona

Wydanie dobrego albumu, bardzo ciepło przyjętego przez recenzentów i słuchaczy, który przyniesie za sobą spory sukces wiąże się oczywiście z wysoką ilością sprzedanych egzemplarzy, odsłuchów w serwisach muzycznych, a co za tym idzie sporym zainteresowaniem koncertami danego artysty. A jeżeli płyta się sprzedaje, koncertów na rozpisce full, to w zasadzie wypadałoby z tego sukcesu korzystać jak najdłużej, prawda? Z czysto komercyjnego punktu widzenia też wygląda to całkiem sensownie, no bo po co wyskakiwać z nowym krążkiem, skoro wcześniejszy jeszcze na siebie zarabia?

Tak? To powiedzcie to Drake’owi.

Zamiast pojeździć trochę w spokoju po świecie, zarobić hajs i w spokoju myśleć nad czymś nowym, jak chociażby Kendrick Lamar po “GKMC”, albo Macklemore po “The Heist”, to on w ogóle nie zwalnia tempa. Chłop jest niesamowity, od dłuższego czasu wszędzie go pełno, “Views” przesiaduje na szczycie Billboardu chyba 156 tydzień z rzędu, a Drizzy tymczasem zapowiada nowe projekty i to aż trzy!

Najpierw dowiedzieliśmy się o powstającym wspólnym materiale z Gucci Manem, który POTWIERDZIŁ najprawdopodobniej producent wykonawczy, Zaytoven. Muzyk zdradził, że możemy spodziewać się zaledwie krótkiej EPki, więc wszyscy Ci, którzy liczyli na większe wydawnictwo, jak w przypadku “WATTBA”, mogą wyciągać rękę ze spodni. Możliwy tytuł, to: “6’ers”.

Kolejną rzeczą jest już solowy – a przynajmniej tak można założyć – szefa OVO, który zapowiedział na jednym z ostatnich koncertów, bodajże w Kansas City. Szczegółów brak.

 

No i trzecim materiałem jest już coś naprawdę dużego, w zasadzie jest to najcięższy kaliber, coś co może być najważniejszym wydarzeniem w ciągu przynajmniej kilku lat, a jest to… album z Kanye Westem! Czy coś takiego faktycznie ma szansę się wydarzyć? Według obu Panów, którzy zapowiedzieli krążek na wspólnym występie podczas jednego z koncertów, jak najbardziej tak, i już teraz duet Drake – Kanye przyrównywany jest do składu The Throne, a spekulacje na temat zapowiedzianego materiału wzburzyły internet.

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.